Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sel basan Zülfiye ninenin evinde misafir oldu

Antalya’nın Kumluca ilçesinde meydana gelen sel felaketinin ardından verdiği sözü tutan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 75 yaşındaki Zülfiye Ceylan’ın evinde konuk oldu. Zülfiye Nine, hazırladığı pide ve dürümleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takdim ederek, “Allah’a şükürler olsun ki onları evimde keyifle, mutlulukla ağırladım” dedi.

Kumluca ziyaretinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefonda görüşen Zülfiye Ceylan, Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Bakan arkadaşlarım orada, her şeyi birlikte yaparız. Türkmenistan’dan dönünce gelip orayı ziyaret edeceğim” dedi. dünya durduğu sürece bekleyin. Senin gibi bir lider görmedik. Ömrüm boyunca senin olsun oğlum” diyerek, “Sözünün eridir” şeklinde konuştu. Dün Cumhurbaşkanı’na hizmet etmek için heyecanla şal hazırlayan 75 yaşındaki Ceylan, birlikte olduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırladı. çok beklerken, bugün evinde ikramlarda bulundu.

“Mütevazi Başkanım”

Ceylan çok memnun oldu ve “Çok sevindim anlatamam. Böyle bir şey beklemiyordum. Çok güzeldi Allah razı olsun. Yerde karınca olan Başkanım, mütevazi başkanım” dedi. Başkan”. Ortada yaşanan diyaloglarla ilgili de açıklamalarda bulunan Ceylan, “Ona derdimizi anlattık, o da bize sorun yok dedi. Sel felaketini konuştuk” dedi. Ceylan, “Bu kısmet bende de oldu. Allah’a şükürler olsun keyifle, mutlulukla onları evimde ağırladım. Hizmet ettiklerimin bedenleri şifa olsun, Allah’ın nimetlerinden ikram ettim. Pide, dolma ikram ettim. , dolma, portakal, mandalina ve nar.. Vedalaşıp ayrıldık. Şimdi ne zaman güleyim de ne zaman güleyim? – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu